Filmavimo planai

Filmuoju vestuves, krikštynas, jubiliejus, bernvakarius, mergvakarius, gimtadienius ir kitas Jums brangias akimirkas. Atliekamas pilnas montavimas, redagavimas.

Dirbu visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

Mano Jaunavedžiai, visada gauna truputį daugiau. Pradedant nemokamu mini video klipu bei 1- 2 vnt. USB3 atmintukais su įrašytomis vestuvėmis ir nemokamu vestuvinio filmo pristatymu visoje Lietuvoje.

Bronzinis paketas

Kaina sutartinė

Vestuvių filmavimas nuo bažnyčios (metrikacijos) ceremonijos iki jaunųjų išlydėjimo miegoti, bet ne vėliau kaip iki 00.15 val.

Filmavimas iš oro su dronu leidžiant orui ir aplinkybėms.

Sidabrinis paketas

Kaina sutartinė

Vestuvių filmavimas nuo jaunavedžių išlydėjimo iš namų iki jaunųjų išlydėjimo miegoti, bet ne vėliau kaip iki 00.30 val.

Filmavimas iš oro su dronu leidžiant orui ir aplinkybėms.

Trumpas vestuvinis klipas su gražiausiomis vestuvių akimirkomis dovanų!

Auksinis paketas

Kaina sutartinė

Vestuvių filmavimas nuo jaunosios pasiruošimo grožio salone iki jaunųjų išlydėjimo miegoti, bet ne vėliau kaip iki 00.45 val.

Filmavimas iš oro su dronu leidžiant orui ir aplinkybėms.

Trumpas vestuvinis klipas su gražiausiomis vestuvių akimirkomis dovanų. Taip pat dovanojame neapdorotą vaizdo medžiagą įamžintą šventės metu kuri netilpo į vestuvių filmą.

VIP paketas

Kaina sutartinė

Mergvakario ar bernvakario filmavimas arba Jūsų susipažinimo istorijos (Love story) filmavimas. Filmuojama prieš 2-3 mėnesius iki vestuvių.

Filmuojame nuo Jaunosios ar Jaunikio pasiruošimas iki smagiausių šokių pabaigos, bet ne vėliau kaip iki 01.00 val.

Filmavimas iš oro su dronu leidžiant orui ir aplinkybėms.

Trumpas vestuvinis klipas su gražiausiomis vestuvių akimirkomis dovanų. Taip pat dovanojame neapdorotą vaizdo medžiagą įamžintą šventės metu.

Pastaba: Į paslaugų kainas nėra įskaičiuoti įėjimai į lankytinas vietas, parkus bei muziejus. Atvykimas iki pobūvio vietos ir važinėjimas po vietą susitarus už km/€. Pvz.: Šventės dieną važinėjant po vietą savu automobiliu paskui palyda, kelionės išlaidos skaičiuojamos 100 km = 40 €.

Krikštynų filmavimo planas:

Filmuojama nuo vaikučio pasiruošimo, ceremonija bažnyčioje ir viena – dvi valanda šventės pokylyje. Kaina sutartinė.